Neuvěřitelná 30denní 100% garance spokojenosti

Pokud nejste spokojeni, ozvěte se a my vám bez otázek vrátíme peníze zpět. Zboží nám zpět posílat nemusíte.

Antimoč - velký set

Kód: AMV
Neohodnoceno
757 Kč –8 %
amv
757 Kč –8 % 697 Kč 576,03 Kč bez DPH
Vyprodáno

Antimoč - malý set pro rychlou výrobu 2 ekologických čistících prostředků zbavujících toaletu zápachu moči

Set obsahuje vše, co potřebujete na několikeré kompletní zbavení toalety zápachu moči:

  • 100 gr jedlé sody
  • 1 kus citrónu
  • 1 kus houbičky
  • 1 kus kartáčku na ruce
  • 100 kusů jednorázových rukavic
  • 1 kus rozsprašovače na vodu
  • 250 ml bílého octa

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak na to?

Pro první fázi potřebujete jedlou sodu (100 gramů) a citrón.

Do misky nasypte jedlou sodu a do ní vymačkejte půlku citrónu. Vznikne vám pasta, která může na začátku trochu pěnit. Pokud ano, pak pěnění ale po chvilce zmizí. Chcete-li mít pastu řidší, přidejte více citronové šťávy.

Vezměte si jednorázové rukavice, houbičku (tu po čištění vyhodíte). Pastu naneste na povrch toaletní mísy a povrch kolem jako jsou dlaždice, prkénko atd. Pasta začne působit. Rozloží usazený vodní kámen, v jehož pórech se koncentruje zaschlá moč.

Vezměte si kartáček (malý na drhnutí, nebo může být i zubní, který samozřejmě po čištění vyhodíte). Vydrhněte kartáčkem toaletu a čištěné povrchy. Mechanicky narušíte, co citrón začal rozkládat. Zaměřte se na spáry mezi dlaždicemi.

Pro druhou fázi si namíchejte do rozprašovače (který máte např. na květiny), vodu s bílým octem (půl na půl). Pokud nemáte bílý ocet, použijte normální ocet.

Mix půl na půl vody a octa stříkejte z rozprašovače na čištěné povrchy a opět vydrhněte kartáčkem. Opět místa jako spáry mezi kachlíky nebo místa, kde se usazuje vodní kámen, vyžadují zvláštní pozornost. Je to dvojité čištění, které vám odstraní všechen zápach. A vyplatí se to neošidit.

Nakonec čištěné povrchy vytřete a máte hotovo.

Jedna toaleta nezabere víc, jak 30 minut. Při opakovaném čištění jeden krát za rok už to zvládnete i za 15 minut. Pokud to zabere víc, tak jen z důvodu ponechání čistících prostředků na vodním kameni a spárách, aby měl čas čistit do hloubky.